top of page
  • Alexandra Fodor

Scaleit angajeaza LACATUS MECANIC

SCALEIT SRL - Companie specializată în producția și comercializarea de aparate de cântărit pentru mediul industrial și agricol, aflată în plină expansiune, oferă spre ocupare DOUĂ posturi de LĂCĂTUȘ MECANIC.

În continuă creștere, SCALEIT SRL activează cu succes pe piața sistemelor de cântărire din România încă din anul 2003, fiind unul dintre cei 3 mari competitori pe această piață.

CA SĂ NU FIE GREU

Cerințe:

· Studii medii; candidații care sunt în cursul desfășurării studiilor postliceale sunt bineveniți;

· Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;

· Solide cunoștințe de lăcătușerie mecanică ;

· Cunoștințele de sudură electrică constituie un avantaj;

· Capacitate de realizare montaj structuri după schiță dată;

· Cunoștințele minime de electrică (curenți slabi) constituie un avantaj;

· Capacitatea completării corecte a unui formular pre-tipărit;

· Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu (scris, citit – vorbirea limbii engleze) constituie un avantaj;

· Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;

· Fluenţă verbală

· Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;

· Loialitate şi confidenţialitate;

· Disponibilitate pentru delegații în interes de serviciu

· Carnet categoria B cu vechime și experiență

CA SĂ NU FIE NICI UȘOR

Descrierea postului:

  • Asigură repararea, instalarea și configurarea aparatelor de cântărit, în atelierul propriu sau – după caz – la utilizatorul final

  • Întocmește documentele specifice activității: raport de constatare defect, raport de service, fișă de demontare-montare, etc.;

  • Asigură interfața cu utilizatorul final pe durata activităților pe amplasament;

  • Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii specifice și implementează schimbările aprobate de managerul general.

CA SĂ FIE BINE!

Pachet salarial/beneficii:

· Pachet salarial atractiv, ce include sistem de bonusare proporțională cu rezultatele;

· Bonuri de masă;

· Autoturism de serviciu;

· Telefon de serviciu;

· Posibilităţi reale de promovare;

· Mediu de lucru plăcut şi profesionist în cadrul unei echipe dinamice.

CA SĂ FIE CLAR!

Candidaţii interesaţi pot trimite până la data de 10 oct. 2021 un CV la e-mail office@scaleit.ro sau se pot prezenta la sediul Scaleit srl din Brazii de Sus, str. Trandafirilor nr 26V.

CA SĂ FIE ȘI CU FUN

Cine-i pus pe treabă și apreciază umorul sănătos, la Scaleit a găsit iarba fiarelor!

298 afișări0 comentarii
bottom of page